Under Contruction...

 Üye olmak istiyorum
Parolamı unuttum

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini kaliteden asla taviz vermeyerek %100 yerine getirmek, onların ihtiyaçlarını "çok iyi anlayarak", uzun vadeli ihtiyaçlarını da karşılayabilecek yeni çözümler üretmektir...

Dünyadaki trendleri takip ederek sürekli gelişen; müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına özel çözümler üreten, sipariş, kalite, imalat ve teslimat konularını dikkatle takip eden ve uygulayan organizasyonuyla şirket vizyonunu sürekli geliştirmektedir.

Şirket Politikası : "Kaliteli üretim ve mükemmel sonuç" dur. Uygulama ve üretim sürecinin tamamında bu politika izlenir.

 

Günümüz ekonomik şartları çerçevesinde asıl amaç; üretim maliyetlerini mimimuma indirirken, kalite ve standartlardan taviz vermemektir. Bu anlayışla hareket eden Euronorm; metal ürünleri mümkün olan en yüksek kalite ve standartlarda plastik ürünlere dönüştürmektedir.

 

Euronorm, kalıp sektöründe ulusal ve uluslarası pazarda faaliyet gösteren öncü bir firmadır. Değişen sektör şartlarına uygun olarak sürekli kendini yenileyen Euronorm ; müşterilerine plastik enjeksiyon, metal enjeksiyon kalıp imalatı ve plastik enjeksiyon baskı alanlarında kaliteli çözümler sumaktadır.

Dünyada ve Türkiye’de ulusal ve uluslararası pek çok şirketle çalışan Euronorm, 1996 yılında girdiği plastik sanayi ve kalıp sektöründe giderek büyüyerek; Norm Kalıp imalatını ve Norm Plastik grubunu ayrı ayrı şirketleştirerek ve yine aynı firma içinde faaliyet gösteren Ar-Ge ve Cad / Cam departmanlarınıı kendi bünyesine katarak Euronorm Group adı altında bütünlemiştir.

Euronorm Grup; Coca Cola, Cen A.Ş, Yol -Yapı, Adopen gibi Türkiye’nin sektörlerinde öncü firmalarıyla çalıştığı gibi yurtdışında da Almanya, Mısır, Çek Cumhuriyeti, İsrail ve Rusya gibi pek çok Avrupa ve Ortadoğu ülkesiyle ortak projeler geliştirerek yurtiçi pazar payını ve ihracat kapasitesini sürekli arttırmaktadır.

Kalıba ihtiyacı olan her sektörden firma ile çalışan Euronorm Grup’un uzmanlık alanlarından en önemlisi Soğutma Grubu elemanlarıdır.

Euronorm; Türkiye pazarında soğutma grubu elemanlarının tek üreticisi konumdadır.

Euronorm; müşterilerin özel talepleri doğrultusunda, müşterinin sektörüne uygun kaliteli ve çözüm geliştirici özel tasarımlar da yapmaktadır.

Çalıştığı firmalara; esnek çalışma olanakları sunan Euronrom, istenildiği sadece kalıp tasarımını, kalıp üretimini ya da kalıptan seri üretim aşamalarını bağımsız olarak gerçekleştirmektedir. Çalışma saatleri açısından da müşterilere oldukça kolaylık sağlanmaktadır. Çünkü Euronorm, haftanın 7 günü ve 24 saat hizmet vermektedir. Müşteriler, tercih ettikleri saat aralığına göre hizmet almaktadır.

Euronorm, tasarımdan seri üretimine kadar bütün aşamaları kendi içinde ve senkronize olarak gerçekleştirdiği için hata payını da sıfıra indirmektedir. Firmanın çalışma şeklinde izlenilen yol; deneyimli mühendis kadroları, müşterilerin teklif aşamasından itibaren karşılıklı fikir alışverişi üreterek kalıbın en kısa zamanda, en ekonomik ve en kaliteli şekilde nasıl üretileceği çalışmalarını yapmaktadır.

Çalışmalarında özellikle müşterilerin ürün şartnamelerine uygun tasarım kriterlerini uzman ekipleriyle doğru saptarayak, detaylandırılmış projelerini imalat öncesi tamamlayarak teslim etmektedir. Sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyetlerine yön veren firma, imalat sonrası kontroller için özel bir kalite kontrol ekibiyle çalışmaktadır.

Euronorm, kalıp üretiminden sonra firmaya sınırsız teknik destek imkanı da sunmaktadır.

Dünya pazarının gelişen şartlarına ayak uyduran ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Euronorm; geçmişten gelen deneyim ve sürekli olarak yenilenen bilgi birikimiyle sektördeki diğer kalıp firmalarına “Danışmalık” hizmeti de sağlamaktadır.

Sektörde yer alan işlerin bir devamı olmaktansa, zor projelerin altına giren firma, edindiği bilgileri diğer danışmanlık hizmeti verdiği firmalarla paylaşarak, Türkiye’nin dünya pazarında rekabet etme gücünü de arttırmaktadır. Özellikle "Üniversitelerle iş birliği" içerisinde çalışan Euronorm, edindiği bilgileri yeni plastik enjeksiyon, metal enjeksiyon kalıp imalatında uygulayarak plastiğin yeni özellikleriyle yaşam alanlarında kullanılması için özel çalışmalar yapmaktadır.

 

Hür Yenidünya

 


 

© euronormgroup

Norm kalıp plastik imâlat san ve tic. ltd. şti.
Sitenin tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak belirtilerek dahi alıntı yapılamaz.