Under Contruction...

 Üye olmak istiyorum
Parolamı unuttum


  • NORM PLASTİK VE TERAKKİ VAKFI OKULLARI...
  23.03.2011

  Euronormgroup bünyesinde faaliyet gösteren Norm Plastik, ülkemizin köklü eğitim kurumlarından Terakki Vakfı Okulları ile önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak; çevre bilinci, geri dönüşüm, plastik doğru kullanımı ile ilgili olarak "Tek Tek Kapak Toplayalım, Çevreye Karşı Sorumluluklarımızı Artıralım Kampanyası" ile Türkiye'de bir ilki başlatmışlardır.

  Terakki Vakfı Okulları, 1 Kasım 2010-21 Ocak 2011 tarihleri arasında sürdürülecek olan kampanya kapsamında her türlü şişe kapağı (şişe, pet şişe, şampuan, damacana gibi ) sınıflarda oluşturulan toplama kolilerinde 3000 öğrenci, öğrenci velileri ve öğretmenler tarafından toplanan bu kapaklar, Norm Plastik firmasına teslim edilecek. Toplanan kapaklar Norm Plastik firması tarafından geri dönüştürülerek hammaddete çevrilecek, ekonomik katkı yani maddi kazanç sağlanacaktır.

  Ortaya çıkan bu kazanç, Terakki Vakfı tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi okul öğrencilerine spor malzemesi alımlarında kullanılacaktır.

  Projeyi yöneten Terakki Vakfı eğitimcileri ve Euronormgroup yöneticileri, yaptıkları değerlendirme toplantısında, projenin başlangıç fikrine sadık kalınarak, geri dönüşüm, çevre bilinci ve plastiklerin genç nesle, doğru tanıtımının önemi konusunda fikir birliğine vardılar.

Aşağıdaki tarih linkleri ile daha önceden yayınlanmış haberler arşivine de ulaşabilirsiniz.


 

© euronormgroup

Norm kalıp plastik imâlat san ve tic. ltd. şti.
Sitenin tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak belirtilerek dahi alıntı yapılamaz.